Super Barbie na Solarium

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Super Barbie na Solarium

Obrazek gry Super Barbie na Solarium
Bohaterka filmu Barbie Super Księżniczki nie jest zadowolona ze swojej opalenizny. Choć podczas wakacji dużo się opalała, to jednak jej skóra nie opaliła się tak, jakby tego nasza księżniczka chciała. W końcu postanowiła wybrać się na solarium. Przygotujcie ją do opalania! Wybierzcie dla niej strój kąpielowy spośród trzech dostępnych modeli, następnie dokładnie ogólcie jej nogi i nasmarujcie ją olejkiem. Gdy przeniesiecie się do drugiego pomieszczenia pomóżcie Barbie wejść do maszyny i ustawcie intensywność promieni. Im silniejsze będzie promieniowanie tym bardziej Barbie się opali.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek