Barbie jako Super Iskra

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie jako Super Iskra

Obrazek gry Barbie jako Super Iskra
Dzisiejsza gierka pozwoli Wam poznać Barbie gdy była jeszcze małą dziewczynką. Bardzo lubiła wtedy biegać i bawić się w różne zabawy na dworze, i jak za chwilę zobaczycie nie zawsze te przygody kończyły się dla niej dobrze. Dzisiejszego dnia wybrała się na spacer ze swoimi zwierzakami, i niestety w pewnej chwili przydarzył im się mały wypadek. Zarówno Super Iskra jak i jej zwierzątka odniosły obrażenia, które koniecznie musi obejrzeć lekarz. Nie można dopuścić do tego, aby wdało się jakieś zakażenie, więc będziecie musiały działać szybko. Odwiedźcie szpital i razem z lekarzem doprowadźcie do porządku małą super księżniczkę oraz jej ukochane zwierzątka!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek