Barbie Miss Piękności

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie Miss Piękności

Obrazek gry Barbie Miss Piękności
Urocza lalka Barbie właśnie bierze udział w konkursie na miss piękności. Podczas konkursu będzie musiała zaprezentować się przez jury w kilku różnych strojach, ale także wziąć udział w pewnym quizie. Na samym początku gry Waszym zadaniem będzie zakręcenie kołem i wybranie jednej z konkurencji. Jeśli koło zatrzyma się na napisie Swimsuit będziecie musiały ubrać Barbie w piękny strój kąpielowy, jeśli natomiast zatrzyma się na znaku zapytania będziecie musiały odpowiedzieć na serię pytań. Postarajcie się, aby nasza bohaterka wypadła w konkursie jak najlepiej i zdobyła tytuł najpiękniejszej dziewczyny na świecie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek