Sprzątanie Domu z Minionkiem

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Sprzątanie Domu z Minionkiem

Obrazek gry Sprzątanie Domu z Minionkiem
Prezentujemy Wam wspaniałą grę z Minionków, podczas której pomożecie jednemu z tych śmiesznych, żółtych stworków przygotować pokój na imprezę! Wszystko jest już prawie gotowe, jednak wygląda na to, że ktoś tu trochę nabałaganił. Na podłodze rozsypane jest confetti, z niektórych balonów zeszło już powietrze, wszędzie walają się papierki, fotele obok stołu są poprzewracana, obrazy przekręcona a na szybach widoczne są jakieś plamy. Musicie się pospieszyć, ponieważ już za kilka chwil zwali się to cała masa gości. Impreza musi być gotowa i wszystko powinno znajdować się na swoim miejscu. Postarajcie się wyrzucić wszystkie śmieci, poukładać przedmioty na swoje miejsca, wymyć szyby i pozamiatać podłogę!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Minionki.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Minionki

Poród Małego Minionka obrazekNapój dla Minionka obrazekSprzątanie Domu z Minionkiem obrazekPrawdziwe Gotowanie z Minionkiem obrazekLeczenie Minionka obrazekMinionki Prawdziwy Fryzjer obrazek