Barbie i Wypadek na Surfingu

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie i Wypadek na Surfingu

Obrazek gry Barbie i Wypadek na Surfingu
Pewnego dnia nasza sympatyczna lalka Barbie postanowiła wybrać się nad morze. Tego dnia miał wiać silny wiatr a fale idealnie nadawać się do surfowania na desce. Oczywiście Barbie wpadła na pewien niezbyt mądry pomysł, a mianowicie - postanowiła zrobić sobie selfie telefonem podczas surfowania na desce. Niestety ta przygoda nie skończyła się dla niej zbyt szczęśliwie. Przewróciła się, a wielka fala rzuciła ją wprost na znajdujące się przy brzegu skały. Ma rozciętą głowę i prawdopodobnie złamała sobie kilka żeber. Musicie szybko zabrać ją do szpitala i przeprowadzić na niej trudną operację chirurgiczną. Podczas operacji musicie wykazać się niezwykłą precyzją, ponieważ od tego zależy życie Barbie. Wszystkie żebra trzeba będzie prawidłowo nastawić, a rozcięcie na głowie zszyć i opatrzyć. Na pewno po tym wypadku Barbie dwa razy się zastanowi zanim zrobi sobie selfie w głupim miejscu.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek