Prawdziwe Gotowanie z Minionkiem

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Prawdziwe Gotowanie z Minionkiem

Obrazek gry Prawdziwe Gotowanie z Minionkiem
Pewien Minionek postanowił zostać szefem kuchni, jednak na razie brakuje mu umiejętności kucharskich. Dzisiaj razem z nim spróbujecie upichcić coś pysznego. Minions Real Cooking to najnowsza część gry z serii Prawdziwe Gotowanie, więc jeśli grałyście w poprzednie części to z pewnością doskonale sobie poradzicie. W kuchni Minionka znajduje się wypełniona różnymi przysmakami lodówka. Gdy do niej zajrzycie znajdziecie ryby, mięso, różne owoce oraz warzywa i tak dalej. Wszystkie składniki będziecie mogli gotować w garnku, piec na patelni, wrzucać je do miksera lub pokroić na deseczce do krojenia. Głównym zadaniem gry będzie jednak nakarmienie naszego bohatera. Widoczny na ekranie pasek musi się całkowicie wypełnić. Przyrządzajcie różne dania i podawajcie naszemu Minionkowi do spróbowania. Na pewno uda Wam się przygotować coś smacznego!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Minionki.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Minionki

Poród Małego Minionka obrazekNapój dla Minionka obrazekSprzątanie Domu z Minionkiem obrazekPrawdziwe Gotowanie z Minionkiem obrazekLeczenie Minionka obrazekMinionki Prawdziwy Fryzjer obrazek