Znajdź Różnice Zygzak McQueen

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Znajdź Różnice Zygzak McQueen

Obrazek gry Znajdź Różnice Zygzak McQueen
Zygzak zaprasza Was do zagrania w kolejną grę z jego udziałem. Tym razem będziecie musieli dać z siebie wszystko i odszukać wszystkie różnice ukryte na obrazku przedstawiającym go na tle potężnego wybuchu i lecącego w górze samolotu. Gry w szukaniu różnic wbrew pozorom nie są wcale takie łatwe. Polegają one na bardzo uważnym przyglądaniu się obu przedstawionym obrazkom i odnajdywaniu w nich detali, które nie znajdują się na drugiej scenie. Czasami różnice mogą być ledwo widoczne, więc będziecie musieli wyostrzyć swój wzrok aby każdą z nich znaleźć. Pamiętajcie jednak, że nie możecie popełnić zbyt wielu błędów, ponieważ każde kliknięcie spowoduje stratę życia i utratę punków zdobytych wcześniej. Zanim klikniecie w jakieś miejsce dobrze się mu przyjrzyjcie. Jeśli natomiast nie popełnicie zbyt wielu pomyłek przejdziecie do kolejnego poziomu i spróbujecie swoich sił w szukaniu różnic na kolejnych obrazkach z filmu Auta!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Zygzak Mcqueen

Ekstremalny Wyścig Zygzaka obrazekUkładanie Obrazków Zygzaka obrazekZnajdź Różnice Zygzak McQueen obrazekUkładanka Auta 2 obrazekTuningowanie Zygzaka obrazekKolorowanka Zygzaka McQueena obrazekUkryty Alfabet Zygzaka obrazekJazda z Zygzakiem po Mieście obrazek