Układanka Auta 2

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Układanka Auta 2

Obrazek gry Układanka Auta 2
Układanka Auta 2 to po prostu puzzle z Zygzakiem McQueenem w roli głównej! W grze spotkacie także jego przyjaciela Złomka, czyli starą, pordzewiałą furgonetkę. Dwa samochody pędzą ile sił w kołach, ponieważ uciekają przed goniącym ich samolotem. W tle widzimy również wielki wybuch. Wasze dzisiejsze zadanie będzie polegało na ułożeniu układanki z Zygzakiem i Złomkiem w czasie niecałych dwóch minut. Wszystkie elementy obrazka muszą trafić na właściwe miejsca. Dodatkowe utrudnienie polega na tym, że każdy puzzel możemy również obracać. Nie wszystkie znajdują się w prawidłowym położeniu, więc niektóre będziecie musieli obracać za pomocą spacji. Gra wymaga myślenia i refleksu, jednak na pewno bez problemu poradzicie sobie z tym zadaniem i w mig ułożycie całą układankę!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Zygzak Mcqueen

Ekstremalny Wyścig Zygzaka obrazekUkładanie Obrazków Zygzaka obrazekZnajdź Różnice Zygzak McQueen obrazekUkładanka Auta 2 obrazekTuningowanie Zygzaka obrazekKolorowanka Zygzaka McQueena obrazekUkryty Alfabet Zygzaka obrazekJazda z Zygzakiem po Mieście obrazek