Super Barbie i Operacja Kolana

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Super Barbie i Operacja Kolana

Obrazek gry Super Barbie i Operacja Kolana
Nasza bohaterska Super Księżniczka pewnego dnia toczyła zacięty bój na samym szczycie wysokiego budynku. W pewnym momencie na skutek silnego ataku wroga spadła w dół z bardzo dużej wysokości. Na szczęście dzięki swoim mocom przeżyła ten upadek, jednak i tak nie obyło się bez poważnej kontuzji. Wygląda na to, że bardzo zraniła się w nogę. W szpitalu dopiero po wykonaniu prześwietlenia okaże się, że złamała sobie nogę w kolanie. Razem z lekarzem przygotujesz nogę Barbie do operacji i postarasz się nastawić złamaną kość. W szpitalu znajdziesz wszystkie niezbędne przybory. Na samym początku musisz ogolić miejsce nacięcia i pozbyć się wszystkich włosków. Gdy kolano będzie gotowe zdezynfekuj miejsce nacięcia specjalnym płynem i podaj jej zastrzyk przeciwbólowy. Gdy miejscowe znieczulenie zacznie działać możesz przystąpić do pierwszego nacięcia. Co pewien czas musisz korzystać ze specjalnych szczypiec aby rozszerzyć nacięcie. W tym sposób przez kolejne warstwy tkanek dostaniesz się aż do kości. Wszystkie czynności musisz wykonać bardzo ostrożnie, ponieważ od tej operacji zależy, czy nasza bohaterka będzie mogła chodzić! Mamy nadzieję, że gra w operację Barbie Wam się spodobała i jeszcze nie raz do niej powrócicie! W międzyczasie zapraszamy Was także do zagrania w inne gry szpital na grydladzieci-24.pl!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek