Leczenie Minionka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Leczenie Minionka

Obrazek gry Leczenie Minionka
Witamy wszystkich fanów Minionków w naszej najnowszej grze! Jeśli kiedyś marzyliście o tym, aby w przyszłości zostać lekarzem to za chwilę będziecie mogli zaopiekować się pewnym niezwykłym pacjentem. To jeden z Minionków, i wygląda na to, że nie miał dzisiaj szczęścia. Widocznie przydarzyło mu się coś złego, ponieważ w jego skórze tkwi sporo drzazg. Każdą z nich będziecie musieli delikatnie wyjąć z pomocą małych szczypiec. Aby sprawdzić jego stan zdrowia będziecie musieli wykorzystać stetoskop lekarski i sprawdzić rytm serca. Jego oczy są podkrążone, więc na pewno nie zaszkodzi, jeśli wkropicie w nie kilka kropel specjalnego płynu. Dodatkowo wyczyśćcie ubranie Minionka ściereczką, ponieważ jest obłocone i brudne. Gdy tylko wyjmiecie wszystkie drzazgi każdą ranę bardzo dokładnie zdezynfekujcie i oczyśćcie. Już wkrótce po żadnej z nich nie będzie nawet śladu! Jeśli podobała Wam się nasza nowa gra z Minionkami zagrajcie także w inne gry z tej zabawnej kategorii!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Minionki.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Minionki

Poród Małego Minionka obrazekNapój dla Minionka obrazekSprzątanie Domu z Minionkiem obrazekPrawdziwe Gotowanie z Minionkiem obrazekLeczenie Minionka obrazekMinionki Prawdziwy Fryzjer obrazek