Makijaż dla Super Księżniczki

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Makijaż dla Super Księżniczki

Obrazek gry Makijaż dla Super Księżniczki
Czy macie ochotę na nową grę opartą na filmie Barbie Super Księżniczki? Jak z pewnością się domyślacie jej główną bohaterką będzie Kara, czyli księżniczka, która pewnego dnia dzięki niezwykłemu zbiegowi okoliczności odkryła w sobie niezwykłą moc. Po pocałunku magicznego motyla stała się superbohaterką i od tej pory walczy ze złem. Dzisiaj na szczęście nie dzieje się nic złego, więc nasza bohaterka może spokojnie zająć się sobą. Będziecie pielęgnowały jej urodę i postaracie się zrobić ją na bóstwo. Barbie wygląda na trochę zmęczoną, o czym świadczyć może opuchlizna pod oczami. Na szczęście jest sposób aby temu zaradzić. Za pomocą kilku kosmetyków przywrócicie jej piękny wygląd. Pozbądźcie się odstających brwi oraz zajadów. Następnie wykorzystajcie różne kosmetyki aby upiększyć księżniczkę różnymi pudrami, tuszami do rzęs, szminkami i cieniami. Na koniec oczywiście zabawicie się również w doradczynie do spraw mody i wybierzecie dla bohaterki nowy strój.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek