Super Barbie u Okulisty

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Super Barbie u Okulisty

Obrazek gry Super Barbie u Okulisty
Księżniczka Barbie, choć posiada niesamowite moce nie potrafi sama się wyleczyć z obrażeń odniesionych podczas misji. Niedawno zauważyła, że od pewnego czasu coraz gorzej widzi. Jeśli w porę nie wyleczy swoich oczu może pożegnać się z karierą superbohaterki. Dzisiaj postanowiła udać się do okulisty i dokładnie zbadać swój wzrok. Nie wykluczone, że od tej pory będzie musiała nosić okulary. W gabinecie lekarz przeprowadzi na niej całą serię testów, dzięki którym sprawdzi jakie soczewki będą dla niej najbardziej odpowiednie. Dopasujcie okulary dla super księżniczki i pomóżcie doktorowi ukończyć wszystkie niezbędne testy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek