Pocałunek Super Barbie i Superbohatera

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Pocałunek Super Barbie i Superbohatera

Obrazek gry Pocałunek Super Barbie i Superbohatera
Nasza urocza Kara z filmu Barbie Super Księżniczki zakochała się w pewnym przystojnym superbohaterze, które poznała podczas ostatniej misji. Oboje bardzo szybko się zaprzyjaźnili i od tego czasu spędzają razem każdą wolną chwilę. Zaczyna ich jednak łączyć coś więcej, a Barbie coraz bardziej się w nim zakochuje. Nie myśli o nikim innym i całymi dniami marzy o tym, aby jej chłopak w końcu ją pocałował. Dzisiaj para superbohaterów wybiera się na randkę, i Kara ma nadzieję, że to właśnie ten dzień. Podczas spaceru wraz z nimi zatrzymacie się w romantycznym miejscu i pomożecie chłopakowi pocałować super księżniczkę. Oczywiście nie byłoby zabawy gdyby nie kilka utrudnień. Przez cały czas musicie uważnie rozglądać się dookoła i pilnować, aby w pobliżu nie pojawił się jakiś nieproszony gość. Jeśli tylko zauważycie innego bohatera filmu szybko przerwijcie całowanie i odczekajcie kilka sekund aż sytuacja wróci do normy.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek