Impreza Super Księżniczek Barbie

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Impreza Super Księżniczek Barbie

Obrazek gry Impreza Super Księżniczek Barbie
Przenieście się do świata filmu Barbie Super Księżniczki i dołączcie do bohaterek podczas zwariowanej, babskiej imprezy! Dziewczyny postanowiły urządzić sobie małe przyjęcie, podczas którego trochę zaszaleją. W końcu nikt bardziej niż one nie zasługują na chwilę odpoczynku. Każdego dnia bohaterki muszą zmagać się ze złem i korzystać ze swoich super mocy odpierając ataki wrogów chcących zagrozić ich królestwu. Ten dzień jednak spędzą na robieniu sobie maseczek, makijażu, popijaniu drinków i słuchaniu muzyki. Na pewno będą również miały sporo tematów do omówienia. Podczas gry będziecie musiały pomagać wszystkim księżniczkom i spełniać ich prośby, na przykład podając im napoje lub włączając dyskotekowe światła w pokoju.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek