Barbie i Wyprawa na Plażę

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie i Wyprawa na Plażę

Obrazek gry Barbie i Wyprawa na Plażę
Nasza sympatyczna Barbie ma zamiar spędzić dzisiejszy, letni dzień na plaży. Dzisiaj jest strasznie upalnie i lepiej dobrze się przygotować na palące słońce. Chyba nie chcecie, aby Barbie uległa poparzeniu słonecznemu. Podczas gry będziecie zmagały się z trzema wyzwaniami. Pierwsze z nich polega na zrobieniu lalce małej kąpieli, podczas której dokładnie umyjecie jej skórę i nałożycie balsam ochronny. Drugi etap to pielęgnacja skóry bohaterki. Wykonajcie jej maseczkę, która poprawi cerę jej twarzy, nałóżcie na nią krem i przy okazji pozbądźcie się wszystkich niedoskonałości na jej skórze, takich jak trądzik i zaczerwienienia. Jeśli jesteście fankami robienia makijażu to świetnie, ponieważ na tym będzie polegał trzeci etap gry. Barbie nie wyjdzie z domu jeśli nie będzie miała pięknego makijażu, więc zróbcie wszystko aby zrobić ją na bóstwo! W końcu na plaży na pewno będzie chciały wyglądać cudownie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek