Mała Super Księżniczka Leczy Zwierzęta

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Mała Super Księżniczka Leczy Zwierzęta

Obrazek gry Mała Super Księżniczka Leczy Zwierzęta
Czy macie ochotę zagrać w najnowszą grę z filmu Barbie Super Księżniczki! Ta gra będzie niezwykła, ponieważ oprócz ubierania małej Super Iskry będziecie również leczyły zwierzęta! Najpierw jednak musicie pięknie wystroić małą Barbie i wybrać dla niej nowy strój superbohaterki. Postarajcie się wybrać dla niej najpiękniejszą fryzurę ze wszystkich dostępnych rodzajów uczesania, ale również najpiękniejszą sukienkę i buty. Nie zapomnijcie również o przepasce na oczy! Po chwili okaże się, że zwierzęta znane z filmu, czyli pies i kot uległy małemu wypadkowi i nasza bohaterka będzie musiała zabrać je do weterynarza. Najpierw zajmiecie się kotkiem i opatrzycie jego skaleczenia. Kotek ma sporo siniaków, guzów i zadrapań. Naklejcie mu kilka plastrów, przyłóżcie lód na bolące miejsca, wyjmijcie drzazgi z jego sierści i uczeszcie jego futerko! Po chwili to samo będziecie musiały zrobić z pieskiem.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek