Malowanie Paznokci Super Księżniczce

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Malowanie Paznokci Super Księżniczce

Obrazek gry Malowanie Paznokci Super Księżniczce
Malowanie Paznokci Super Księżniczce to nowa gra dla dziewczyn, którą szczególnie polecamy fankom Barbie. Dzisiaj będziecie mogły się wykazać podczas malowania paznokci super księżniczki, ponieważ już za chwilę postaracie się zrobić jej wspaniały manicure! Oczywiście od razu nie możecie zabrać się za malowanie czy zakładanie tipsów, ponieważ paznokcie bohaterki trzeba będzie uprzednio do tego przygotować. Za pomocą różnych przyborów kosmetycznych zajmijcie się jej dłońmi i doprowadźcie je do porządku. Barbie spieszy się na kolejną misję, więc kolejne czynności będziecie musiały wykonywać bardzo szybko. Nie oznacza to że nie powinnyście robić wszystkiego bardzo dokładnie i starannie. Super Księżniczka nawet podczas misji lubi wyglądać pięknie pod każdym względem, a jej dłonie ogrywają tutaj dużą rolę. Gdy upiększycie jej dłonie możecie rozpocząć nakładanie lakieru. Jeśli chcecie możecie również założyć jej piękne tipsy, pomalować na różne, szalone kolory a nawet nanieść na świeży lakier dodatkowe ozdóbki lub fajne motywy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek