Barbie w Ciąży u Lekarza

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie w Ciąży u Lekarza

Obrazek gry Barbie w Ciąży u Lekarza
Jeśli macie ochotę zabawić się w lekarza i przeprowadzić kilka badań lekarskich na bohaterce gry to nie czekajcie, tylko zagrajcie w naszą nową gierkę dla dziewczyn! Jej bohaterką będzie tym razem lalka Barbie, która od kilku miesięcy jest w ciąży i wkrótce urodzi dziecko. Na pewno będzie świetną mamą dla swojego dziecka, jednak na razie stara się przestrzegać diety, zdrowo się odżywiać i regularnie chodzić na wizyty kontrolne do lekarza pierwszego kontaktu. Jej brzuch jest już bardzo duży, jednak Barbie nadal nie wie, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Dzisiaj się tego dowie! Usiądźcie z Barbie na fotelu i nałóżcie jej na głowę ochronny czepek. Podczas gry zmierzycie Barbie ciśnienie krwi, posłuchacie bicia jej serca, wykonacie badanie, dzięki któremu Barbie pozna płeć swojego dziecka i przeprowadzicie jeszcze kilka innych, dodatkowych badań. Oczywiście po badaniach okaże się, że wszystkie wyniki są prawidłowe a dziecko zdrowo się rozwija. Lekarz zapisze naszej bohaterce witaminy i poleci jeść świeże owoce i warzywa. Być może zaskoczy Was to, że Barbie na swój brzuch nałoży słuchawki i puści muzykę. Zagrajcie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek