Minionki Prawdziwy Fryzjer

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Minionki Prawdziwy Fryzjer

Obrazek gry Minionki Prawdziwy Fryzjer
Zapraszamy wszystkich miłośników zabawnych Minionków do zabawy we fryzjera! Jeden z Minionków postanowił zmienić swój wygląd aby wyróżnić się spośród wielu innych, mu podobnych, żółtych stworków. Większość z nich jest prawie łysa, nie licząc kilku włosków znajdujących się na czubku ich głów. Dzięki różnym przyborom które znajdziecie w salonie fryzjerskim będziecie mogli przedłużyć jego włosy i zrobić mu zwariowaną, kolorową fryzurę! Posadźcie bohatera na fotelu i zapoznajcie się ze wszystkimi przyborami które znajdują się na półkach. Po lewej stronie znajdziecie nożyczki służące do przycinania włosów i stylizowania ich na różne sposoby. Kolejny przybór to suszarka z pomocą której będziecie mogli postawić za jednym razem ukierunkować włosy silnym podmuchem wiatru. Kolejny przybór to golarka. Oprócz wymienionych przyborów znajduje się tam także lokówka i prostownica. Prawa strona to cały zestaw różnokolorowych farb do włosów. Jeśli je wykorzystacie będziecie mogli pofarbować końcówki na rozmaite, zabawne kolory! Każde pasemko włosów może mieć inny kolor. Gdy zakończycie stylizowanie włosów Minionka czeka na Was jeszcze dodatkowe zadanie. Możecie ubrać bohatera w nowe spodnie, poszukać dla niego nowych okularów i zmienić kilka innych drobiazgów.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Minionki.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Minionki

Poród Małego Minionka obrazekNapój dla Minionka obrazekSprzątanie Domu z Minionkiem obrazekPrawdziwe Gotowanie z Minionkiem obrazekLeczenie Minionka obrazekMinionki Prawdziwy Fryzjer obrazek