Tuningowanie Zygzaka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Tuningowanie Zygzaka

Obrazek gry Tuningowanie Zygzaka
Miłośników zwariowanego auta o imieniu Zygzak McQueen zachęcamy do zagrania w naszą najnowszą, niezwykłą grę dla chłopców. Jej głównym bohaterem jest Zygzak McQueen zwany również Błyskawicą. Samochód od pewnego czasu przygotowuje się do bardzo ważnego wyścigu i szlifuje swoje umiejętności na różnych torach i różnej nawierzchni. Chce dobrze się przygotować, ponieważ będzie walczył z niezwykle trudnymi przeciwnikami. Główną nagrodą tego prestiżowego wyścigu samochodowego będzie Złoty Tłok, o którym marzy każdy samochód sportowy. Wyścig już jutro więc najwyższa pora przygotować bohatera na ten trudny dla niego dzień. Zróbcie mu tuning i sprawcie, aby wyglądał rewelacyjnie! Oczy całego świata będą skupione na wszystkich uczestnikach, więc każde auto chce zaprezentować się z jak najlepszej strony. Podczas gry będziecie mogli trochę zmienić jego wygląd i zrobić mu mały tuning. Możecie umieścić na jego tylnej klapie spojler a jego drzwi i tylne błotniki okleić naklejkami z błyskawicą. Wstawcie mu również nowe, wyścigowe opony, dzięki którym świetnie będzie trzymał się drogi nawet podczas pokonywania ostrych zakrętów. Gdy skończycie tuningowanie auta możecie wybrać się z nim na przejażdżkę!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Zygzak Mcqueen

Ekstremalny Wyścig Zygzaka obrazekUkładanie Obrazków Zygzaka obrazekZnajdź Różnice Zygzak McQueen obrazekUkładanka Auta 2 obrazekTuningowanie Zygzaka obrazekKolorowanka Zygzaka McQueena obrazekUkryty Alfabet Zygzaka obrazekJazda z Zygzakiem po Mieście obrazek