Kolorowanka Zygzaka McQueena

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Kolorowanka Zygzaka McQueena

Obrazek gry Kolorowanka Zygzaka McQueena
Zygzak McQueen zaprasza wszystkich fanów filmów Auta i Auta 2 do zagrania w bardzo sympatyczną gierkę ze swoim udziałem! Lightning Mcqueen Coloring to kolorowanka z Zygzakiem, w której będziecie mogli samodzielnie pokolorować scenę z czerwonym sportowym samochodem za pomocą kredek. Liczba kolorów które możecie wykorzystać do pokolorowania sceny z autem jest praktycznie nieograniczona, ponieważ możecie skorzystać z pełnej palety barw. Nasz bohater znajduje się w samym centrum sceny i spogląda na nas swoimi oczami znajdującymi się na przedniej szybie. Sama sceneria przedstawia stary garaż, który czasy swojej świetności ma już dawno za sobą. Znajduje się tam jedynie kilka desek i stare opony ułożone na stercie. Scenka jest smutna i czarno biała, jednak na pewno za pomocą różnych kolorów pomalujecie zarówno Zygzaka jak i stary garaż, dzięki czemu obrazek nabierze nowego blasku!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Zygzak Mcqueen

Ekstremalny Wyścig Zygzaka obrazekUkładanie Obrazków Zygzaka obrazekZnajdź Różnice Zygzak McQueen obrazekUkładanka Auta 2 obrazekTuningowanie Zygzaka obrazekKolorowanka Zygzaka McQueena obrazekUkryty Alfabet Zygzaka obrazekJazda z Zygzakiem po Mieście obrazek