Super Iskra u Lekarza

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Super Iskra u Lekarza

Obrazek gry Super Iskra u Lekarza
Kolejna gierka z cyklu Barbie Super Księżniczki, w której po raz kolejny będziecie mogły pomóc Barbie pod postacią księżniczki Kary wyjść z opresji. Ostatnio Super Iskra nabawiła się paskudnej infekcji gardła. Ma straszną chrypę i strasznie boli ją gardło. Być może to zwykłe zapalenie, jednak to będzie musiał ocenić lekarz. Wybierzcie się razem z Karą do doktora i pomóżcie mu we wszystkich badaniach. Lekarz będzie musiał zajrzeć do jej gardła i sprawdzić co jest przyczyną jej dolegliwości. Wszystkie badania będziecie musiały przeprowadzić bardzo ostrożnie i wykorzystać do tego specjalistyczne przybory medyczne. Dzięki nim pozbędziecie się wszystkich bakterii z jej gardła i oczyścicie je z wirusów. Sprawdźcie czy poradzicie sobie podczas przeprowadzania wszystkich badań i sprawdźcie, czy nadajecie się na lekarki! Koniecznie zagrajcie również w inne gry z Barbie Super Księżniczką, która znajdziecie na grydladzieci-24.pl!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek