Barbie i Ken Zawód Miłosny

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie i Ken Zawód Miłosny

Obrazek gry Barbie i Ken Zawód Miłosny
Barbie i Ken to jedna z najbardziej znanych par świata lalek. Niestety od pewnego czasu w ich związku nie dzieje się zbyt dobrze. Barbie już od pewnego czasu przestała o siebie dbać, w związku z czym wygląda coraz gorzej. Jej twarz pokrywają paskudnie wyglądające pryszcze, pod nosem wyrósł jej wąsik a jej nogi są strasznie zarośnięte. Ken nie mogą patrzeć jak jego dziewczyna się zaniedbuje postanowił z nią zerwać. O rozstaniu poinformował ją wysyłając do Barbie SMS. Nasza lalka jest zrozpaczona, jednak postanowiła wziąć się w garść i zająć się sobą. Pierwsza myśl jaka przyszła jej do głowy to wizyta w salonie kosmetycznym, ponieważ tylko kosmetyczka będzie w stanie doprowadzić jej cerę do porządku. Zajmijcie się jej pryszczami, zróbcie jej odżywczą maseczkę i pozbądźcie się opuchlizny pod jej oczami. Będziecie również musiały wykonać zabieg gorącym woskiem i pozbyć się z jej nóg paskudnego owłosienia. Na koniec, na poprawę humoru zabierzcie lalkę do sklepu i kupcie jej nowe buty, sukienkę i zróbcie jej piękną fryzurę!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek