Barbie na Solarium

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie na Solarium

Obrazek gry Barbie na Solarium
Pewnego dnia Barbie postanowiła wybrać się na solarium, aby trochę się opalić przed sezonem. Już niedługo wakacje, więc na pewno piękna opalenizna doda jej uroku i nie będzie musiała wylegiwać się godzinami na plaży. Niestety podczas wizyty w solarium przydarzył jej się mały wypadek. Barbie weszła do maszyny i zrelaksowana pogrążyła się we śnie. Gdy się obudziła spostrzegła, że jej skóra jest strasznie spalona i wysuszona. Przez swoją nieuwagę teraz będzie musiała odwiedzić salon kosmetyczny, ponieważ tylko kosmetyczka będzie w stanie przywrócić jej cerze odpowiednie nawilżenie i blask. Podczas wizyty w salonie kosmetycznym będziecie musiały wykonać cały szereg czynności i zabiegów kosmetycznych. Trzeba będzie zrobić bohaterce peeling i pozbyć się przesuszonego naskórka. Konieczna będzie również regeneracja komórek. Różne kosmetyki i środki pomogą Wam przywrócić jej skórze odpowiednie nawilżenie. Na koniec będziecie mogły również wybrać dla bohaterki jakieś modne ciuszki!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek