Szycie z Super Księżniczką Barbie

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Szycie z Super Księżniczką Barbie

Obrazek gry Szycie z Super Księżniczką Barbie
Jeśli oglądałyście Barbie Super Księżniczki to na pewno doskonale znacie postać Kary pod postacią Super Iskry, oraz jej zazdrosną kuzynkę o imieniu Corinne. Obie dziewczyny posiadają super moce, jednak zamiast współpracować w obronie słabych i pokrzywdzonych superbohaterki nieustannie ze sobą rywalizują. Dzisiaj przekonacie się, że Kara również potrafi być złośliwa i uprzykrzyć życie swojej kuzynce. Pewnego dnia Corinne postanowiła uszyć dla siebie na maszynie kostium bohaterki, oraz dwie piękne sukienki, jednak Super Iskra ma zamiar trochę jej w tym przeszkodzić. W pokoju krawieckim będziecie musiały wykorzystać każdy moment, w którym Corinne przerywa pracę i idzie szukać czegoś do szafki. To czas, w którym możecie sabotować szytą przez kuzynkę sukienkę! Musicie oczywiście bardzo uważać, ponieważ na pewno nie chcecie, aby Kara została przez nią przyłapana. Uważnie przyglądajcie się Corinne wertującej ubrania w garderobie, a gdy nad jej głową pojawi się wykrzyknik szybko przerwijcie niszczenie ubrania i stańcie obok stołu z maszyną do szycia. W każdym poziomie będziecie musiały wypełnić całkowicie pasek widoczny na górze ekranu. Gdy pasek wypełni się całkowicie zadanie będzie wykonane. Każdy poziom będzie wymagał jednak coraz więcej czasu na zepsucie danej sukienki lub stroju!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek