Ukryty Alfabet Zygzaka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Ukryty Alfabet Zygzaka

Obrazek gry Ukryty Alfabet Zygzaka
Jeśli kochacie postać zabawnego samochodu o imieniu Zygzak McQueen to serdecznie zapraszamy Was do zagrania w świetną grę na spostrzegawczość, której głównym bohaterem będzie właśnie Zygzak. To niezwykle popularna postać, którą z pewnością znacie z takich produkcji studia Disney Pixar jak Auta oraz Auta 2. Tym razem czeka na Was trudne zadanie. Makłin musi odnaleźć wszystkie litery alfabetu ukryte na obrazku. Znajdziecie tam niemal każdą literę alfabetu, jednak najpierw będziecie musieli dobrze przyjrzeć się scenie. To bardzo kolorowa scenka, a niektóre z liter zostały na niej bardzo sprytnie ukryte. Dzięki różnym kolorom wtapiają się w otoczenia niczym kameleon i stają się bardzo słabo widoczne. Obejrzyjcie scenę centymetr po centymetrze i postarajcie się odszukać każdą z tych liter!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Zygzak Mcqueen

Ekstremalny Wyścig Zygzaka obrazekUkładanie Obrazków Zygzaka obrazekZnajdź Różnice Zygzak McQueen obrazekUkładanka Auta 2 obrazekTuningowanie Zygzaka obrazekKolorowanka Zygzaka McQueena obrazekUkryty Alfabet Zygzaka obrazekJazda z Zygzakiem po Mieście obrazek