Czwarty Sezon Violetty

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Czwarty Sezon Violetty

Obrazek gry Czwarty Sezon Violetty
Witamy serdecznie wszystkie fanki głównej bohaterki serialu Violetta! Na pewno Wy również zastanawiacie się, czy powstanie czwarty sezon Violetty i z wielką nadzieją czekacie na jakiekolwiek informacje na ten temat. Niestety jak na razie studio Disneya milczy i przygotowuje się do trasy koncertowej, podczas której Violetta oraz inni bohaterowie serialu odwiedzą również Polskę. Czwarty sezon Violetty ma jednak spore szanse na emisję, ponieważ miliony fanek na całym świecie czekają na niego od czasu zakończenia trzeciego sezonu, a sam serial był jednym z najbardziej lubianych i najpopularniejszych serialu Disneya w historii. Na razie zapraszamy Was do zagrania w kolejną układankę z Martiną Stoessel w roli głównej! Podczas gry Waszym zadaniem będzie złożenie obrazka przedstawiającego zdjęcie aktorki z małych elementów. Za pomocą myszki możecie je przesuwać i łączyć ze sobą. Dołóżcie wszelkich starań aby jak najszybciej ułożyć zdjęcie! Koniecznie zagrajcie także w inne gry Violetty czekające na Was w jej kategorii na grydladzieci-24.pl!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek