Violetta 3 Układanka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Violetta 3 Układanka

Obrazek gry Violetta 3 Układanka
Serial o przygodach niezwykle utalentowanej muzycznie dziewczyny o imieniu Violetta bardzo szybko stał się prawdziwym hitem. Doczekał się aż trzech sezonów, podczas których wszystkie fanki głównej bohaterki mogły śledzić jej karierę od samego początku. Jeśli również należysz do fanek Violetty i za każdym razem z zapartym tchem śledziłaś jej kolejne przygody to z pewnością bardzo chętnie zagrasz również w prostą gierkę z jej udziałem. Zdjęcie które będziecie musiały ułożyć z małych elementów przedstawia postać Violetty z trzeciego sezonu jej serialu. Tini ma blond włosy, a w rękach trzyma swój pamiętnik. Za pomocą myszki postarajcie się ułożyć każdy element obrazka na swoje miejsce!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek