Barbie w Ciąży Dekorowanie Pokoju

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie w Ciąży Dekorowanie Pokoju

Obrazek gry Barbie w Ciąży Dekorowanie Pokoju
Barbie przygotowuje się do porodu, jej brzuszek jest już bardzo duży, jednak z tego powodu nie ma zamiaru rezygnować z różnych, domowych czynności. Postanowiła wykorzystać czas przed szpitalem aby przygotować dla swojego dzidziusia wspaniały pokoik dziecięcy! Maluch gdy po raz pierwszy przekroczy wraz ze swoją mamą próg swojego domu z pewnością będzie zachwycony wystrojem wnętrza, które przygotowała dla niego mama. Czy pomożecie Barbie zaprojektować pomieszczenie i wybrać wystrój wnętrza? Wykorzystajcie różne ikonki, dzięki którym będziecie mogły zmienić wiele mebli oraz ich wygląd!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek