Ślubna Ubieranka Barbie

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Ślubna Ubieranka Barbie

Obrazek gry Ślubna Ubieranka Barbie
Tym razem zapraszamy do zagrania wszystkie miłośniczki lalki Barbie! Urocza blondynka właśnie przygotowuje się do swojego ślubu, i ma zamiar tego dnia wyglądać wprost olśniewająco. Podczas gry towarzyszyć jej będą również dwie najlepsze przyjaciółki w roli druhen. To właśnie one pomogą pannie młodej przygotować się do ślubu. Wasza rola będzie jednak nie mniej istotna, ponieważ to na Was spocznie wybranie dla niej sukni i przygotowanie jej do najpiękniejszego dnia w jej życiu. Wykorzystajcie różne ikonki aby zmieniać wygląd panny młodej! Po obu stronach ekranu znajdziecie kilka ikonek, a każda z nich odpowiada za modyfikację wyglądu dziewcząt. Po lewej stronie znajdziecie ikonki odpowiadające za ubieranie panny młodej. Możecie zmienić jej fryzurę, suknię, welon a także upiększyć biżuterią. Ikonki po prawej odpowiadają za modyfikację wyglądu druhen. Poklikajcie je i sprawcie, aby wszystkie trzy dziewczęta wyglądały cudownie i olśniewająco!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek