Barbie Super Księżniczki Ubieranka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie Super Księżniczki Ubieranka

Obrazek gry Barbie Super Księżniczki Ubieranka
Kolejna, wspaniała gra z bohaterką filmu Barbie Super Księżniczki! Po raz kolejny będziecie mogły spotkać Karę, która za sprawą pocałunku magicznego motyla uzyskała niesamowite super moce! Od tej pory wykorzystuje je do walki za złem. Zawsze, gdy ktoś znajdzie się w tarapatach lub jej królestwu zagraża jakaś mroczna siła Super Księżniczka rusza do akcji. Czy macie ochotę przygotować ją na kolejną, niebezpieczną misję? Kara mimo swojej nowej roli nadal stara się o siebie dbać i ubiera się modnie nawet, jeśli nosi na sobie strój superbohaterki. Zagrajcie i postarajcie się zrobić ją na bóstwo! Możecie zmienić styl uczesania oraz kolor włosów księżniczki wybierając jedną z dostępnych fryzur. Możecie zapleść jej warkocz lub sprawić, aby jej piękne blondwłosy spływały jej na ramiona. Następnie zastanówcie się jaka maska będzie do niej najlepiej pasowała. Koniecznie wybierzcie również dla bohaterki nową pelerynę i wszystkie inne elementy jej kostiumu! Miłej zabawy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek