Violetta w Ciąży w Szpitalu

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Violetta w Ciąży w Szpitalu

Obrazek gry Violetta w Ciąży w Szpitalu
Violetta i Leon poznali się jeszcze w szkole i szybko stali się nierozłączną parą. Po pewnym czasie Leon postanowił się jej oświadczyć i nie minął nawet rok a byli już szczęśliwym małżeństwem. Już wkrótce w ich życiu pojawi się nowy członek rodziny, ponieważ Violetta jest w ciąży! To dla nich wspaniała wiadomość! Jeśli urodzi im się dziewczynka to z pewnością odziedziczy talent po swojej mamie, jeśli chłopiec to na pewno będzie potrafił pięknie śpiewać jak jego tata. Dzisiaj waszym zadaniem będzie pomóc Violetcie wyzdrowieć, ponieważ ostatnio nie czyje się zbyt dobrze. Jest w dziewiątym miesiącu ciąży i już wkrótce uda się do szpitala na salę porodową i urodzić śliczne i zdrowe dziecko. Na razie jednak udajcie się z nią do lekarza i wykonajcie jej wszystkie niezbędne badania. Na pewno konieczne będzie zmierzenie temperatury piosenkarki i podanie jej lekarstwa. Zróbcie jej również zastrzyk i podajcie tlen. Będziecie mogły również zobaczyć bobasa na monitorze aparatu do USG. Na koniec otrzyjcie pot z czoła Violetty i zagrajcie w inne gry z jej udziałem!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek