Barbie Super Księżniczka u Fryzjera

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Barbie Super Księżniczka u Fryzjera

Obrazek gry Barbie Super Księżniczka u Fryzjera
Czy oglądałyście już film Barbie Super Księżniczki? W najnowszym filmie o przygodach pięknej, blondwłosej lalki Barbie wcieli się w postać księżniczki Kary. Pewnego dnia w jej świecie wydarza się coś niezwykłego. Kara pocałowana przez magicznego motyla uzyskuje moce, o których pozostałe księżniczki mogą jedynie pomarzyć. Odkrywa w sobie umiejętność latania i wiele innych supermocy. Od tego czasu może przemieniać się w Super Iskrę i walczyć ze złem. W filmie podobnymi mocami dysponuje również jej kuzynka, która nie jest do Kary zbyt przyjaźnie nastawiona. Powróćmy zatem do gry. Tym razem wraz z Karą, bądź jak wolicie - Super Iskrą wybierzecie się do fryzjera. Jej włosy od ciągłego latania i silnych porywów wiatru są strasznie potargane. Nie wyglądają już tak pięknie jak dawniej. Nic straconego! W końcu nasza bohaterka może wybrać się do salonu kosmetycznego i przywrócić im piękno i blask. To właśnie będzie wasze zadania dziewczyny! Wykorzystajcie wszystkie możliwości najnowszej części gry Prawdziwy Fryzjer i zróbcie księżniczkę na bóstwo! Możecie jej włosy przycinać, skracać, robić jej grzywkę, lokować, prostować, a nawet farbować na ponad dwadzieścia różnych kolorów!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Barbie.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Barbie

Barbie i Egzamin na Prawo Jazdy obrazekBarbie Modowa Blogerka obrazekSprzątanie Domu Barbie obrazekSuper Barbie na Solarium obrazekBarbie jako Super Iskra obrazekSuper Księżniczka Barbie Prawdziwy Makijaż obrazekBarbie Miss Piękności obrazekBarbie i Wypadek na Surfingu obrazek