Jazda z Zygzakiem po Mieście

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Jazda z Zygzakiem po Mieście

Obrazek gry Jazda z Zygzakiem po Mieście
Tym razem bardzo fajna i wciągająca gra dla chłopców, w której ponownie wcielicie się w postać sportowego samochodu o imieniu Zygzak Mcqueen, by wraz z nim wybrać się na przejażdżkę po pełnym przeszkód mieście. W tle będą przesuwały się wielkie wieżowce, domy i budynki, trasa natomiast będzie prowadziła krętymi ulicami. Droga co chwilę wznosi się do góry by za chwilę opadać. Rozpędźcie Zygzaka i spróbujcie pokonać ją w jak najkrótszym czasie! Podczas tej zwariowanej jazdy koniecznie zbierajcie również dodatkowe punkty w postaci znaczków oznaczonych literą Z. Na pewno nie raz podczas jazdy wykonacie zwariowany wyskok. Pamiętajcie, aby podczas lotu balansować czerwoną wyścigówką, aby Zygzak zdołał bezpiecznie wylądować!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Zygzak Mcqueen

Ekstremalny Wyścig Zygzaka obrazekUkładanie Obrazków Zygzaka obrazekZnajdź Różnice Zygzak McQueen obrazekUkładanka Auta 2 obrazekTuningowanie Zygzaka obrazekKolorowanka Zygzaka McQueena obrazekUkryty Alfabet Zygzaka obrazekJazda z Zygzakiem po Mieście obrazek