Puzzle z Violettą 3

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Puzzle z Violettą 3

Obrazek gry Puzzle z Violettą 3
Witajcie serdecznie w nowej grze Violetty! Jeśli stęskniłyście się za nowymi grami nawiązującymi do tego niezwykle popularnego serialu dla dziewcząt to koniecznie zagrajcie! Violetta 3 Spin Puzzle to bardzo fajna układanka, którą postaracie się ułożyć w jak najkrótszym czasie gry. W tym przypadku nie będziecie musiały łączyć elementów jak w typowych puzzlach. Wystarczy, że będziecie klikały na kolejne elementy i obracały je wokół własnej osi. Aby ułożyć zdjęcie przedstawiające Tini musicie obrócić każdy element zdjęcia w prawidłowej pozycji. Na pewno każda fanka serialu bez problemu poradzi sobie z ułożeniem obrazka! Postarajcie się obrócić każdy z 25 elementów do prawidłowego położenia i nie zapomnijcie zagrać również w inne gry Violetty, które znajdziecie w naszej kategorii z grami aktorki! Miłej zabawy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek