Zbieranie Diamentów z Violettą

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Zbieranie Diamentów z Violettą

Obrazek gry Zbieranie Diamentów z Violettą
Czy macie ochotę zabawić się z kruszenie diamentów z Violettą? Jeśli tak to świetnie, ponieważ Violetta Jewels to świetna gierka, której główną bohaterką będzie Wasze ulubiona aktorka! Podczas grania będziecie musiały pomóc jej w zbieraniu różnokolorowych kamieni. Znajdziecie wśród nich diamenty, rubiny i szmaragdy. Jeśli znacie gry bejeweled to z pewnością sobie poradzicie. Wystarczy, że będziecie zamieniali kamienie za pomocą myszki i układali je przynajmniej po trzy w jednej linii. Im więcej kamieni ułożycie w jednym rzędzie tym lepiej, ponieważ takie ułożenia dadzą Wam znacznie większą ilość punktów. Spieszcie się, ponieważ macie tylko 3 minuty. W tym czasie musicie zebrać jak najwięcej punktów. Do dzieła! Będziemy wdzięczni, jeśli polecicie tę grę wszystkim swoim koleżankom, które również są fankami piosenkarki!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek