Zapamiętywanie Kart z Violettą

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Zapamiętywanie Kart z Violettą

Obrazek gry Zapamiętywanie Kart z Violettą
Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczęta kochające serial Violetta do zagrania w nową grę z piosenkarką w roli głównej! Znajdziecie w niej kilka zdjęć z trzeciego sezonu. Będzie to gierka polegająca na zapamiętywaniu kart. Na ich odwrotach znajdują się zdjęcia z serialu Violetty. Jeśli po ich odkryciu na kartach będą znajdowały się takie same obrazki zdobędziecie kilka punktów, jednak w przeciwnym wypadku karty ponownie zostaną zakryte. Jeśli zdarzy Wam się taka sytuacja, a na pewno zdarzy się to nie raz musicie zapamiętać położenia tych zdjęć. Wykorzystajcie swoją pamięć aby ukończyć jak najwięcej poziomów, a przy okazji poćwiczyć zapamiętywanie razem z Violettą! Miłej zabawy!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii Gry Violetta dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe Gry Violetta pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Violetta

Violetta w Salonie Kosmetycznym SPA obrazekCzwarty Sezon Violetty obrazekVioletta 3 Układanka obrazekVioletta w Ciąży w Szpitalu obrazekPuzzle z Violettą 3 obrazekZbieranie Diamentów z Violettą obrazekZapamiętywanie Kart z Violettą obrazekRobienie Maseczki Violetcie obrazek