Minecraft Zombie Survival

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Minecraft Zombie Survival

Obrazek gry Minecraft Zombie Survival
Serdecznie zapraszamy Was do zagrania w niesamowity klon gry Minecraft! To pierwsza gra w naszym serwisie nawiązująca do tego wielkiego hitu polegającego na budowaniu świata z sześciennych bloków. W Zombie Miner również nie zabraknie innych atrakcji, o czy przekonacie się już za chwilę. Po uruchomieniu Zombie Miner zostaniecie przeniesieni do mrocznego świata pełnego zombie. Powoli zapada zmrok więc nie będziecie mieli zbyt wiele czasu na działanie. Musicie wykorzystać bloki aby zbudować dla siebie schronienie. Gdy minie 199 sekund zombie przypuszczą szturm na zbudowane przez Was schronienie. Wykorzystajcie jak najlepsze materiały do zbudowania swojej konstrukcji i dopilnujcie, aby przetrwała ona długie oblężenie. Zombie będą próbowały dostać się do środka za wszelką cenę. Powodzenia!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Minecraft

Platformowy Minecraft Ulepszona Wersja obrazekPlatformowy Minecraft 2 obrazekPlatformowy Minecraft obrazekPapierowy Minecraft 2D obrazekPlatformowy Minecraft obrazekMinecraft Parkowanie Samochodu obrazekKlon Minecrafta 3 obrazekMinecraft Pojedynki Deathmatch obrazek
Mamy nadzieję, że gra Minecraft Zombie Survival przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!