Minecraft Zombie Survival - Gry Minecraft

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Zombie Miner

Minecraft Zombie Survival

Minecraft Zombie Survival
Serdecznie zapraszamy Was do zagrania w niesamowity klon gry Minecraft! To pierwsza gra w naszym serwisie nawiązująca do tego wielkiego hitu polegającego na budowaniu świata z sześciennych bloków. W Zombie Miner również nie zabraknie innych atrakcji, o czy przekonacie się już za chwilę. Po uruchomieniu Zombie Miner zostaniecie przeniesieni do mrocznego świata pełnego zombie. Powoli zapada zmrok więc nie będziecie mieli zbyt wiele czasu na działanie. Musicie wykorzystać bloki aby zbudować dla siebie schronienie. Gdy minie 199 sekund zombie przypuszczą szturm na zbudowane przez Was schronienie. Wykorzystajcie jak najlepsze materiały do zbudowania swojej konstrukcji i dopilnujcie, aby przetrwała ona długie oblężenie. Zombie będą próbowały dostać się do środka za wszelką cenę. Powodzenia!

W grę online Minecraft Zombie Survival do tej pory zagraliście w sumie 8968 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 70. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 54 graczom, i otrzymała 54 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 77 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Minecraft Zombie Survival została dodana do naszego serwisu 2014-12-06 o godzinie 16:12.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Minecraft Zombie Survival online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry minecraft dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry minecraft pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry minecraft

Platformowy Minecraft Ulepszona WersjaPlatformowy Minecraft 2Platformowy MinecraftPapierowy Minecraft 2DPlatformowy MinecraftMinecraft Parkowanie SamochoduKlon Minecrafta 3Minecraft Pojedynki DeathmatchMinecraft Zombie Survival
Mamy nadzieję, że gra Minecraft Zombie Survival przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2014-12-06 o godzinie 16:12, i jak do tej pory graliście w nią 8968 razy. Obecnie w kategorii z grami minecraft znajduje się 9 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!