Ekspresowa Taksówka

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Ekspresowa Taksówka

Obrazek gry Ekspresowa Taksówka
Jeśli szukacie sposobu, by w ekspresowym tempie dostać się w jakieś miejsce, to na pewno pierwsze co przyjdzie Wam do głowy to zadzwonienie po taksówkę! Za chwilę będziesz mógł sprawdzić, jak wygląda praca taksówkarza i przekonać się na własnej skórze, że przewożenie pasażerów z miejsca na miejsce czasami potrafi przyprawić o ból głowy. Wsiadaj do żółtego samochodu z tabliczką TAXI na dachu, włącz taksometr, uruchom silnik i ruszaj na pierwszy kurs! Musisz dojechać do celu jak najszybciej, jednak musisz jechać dość ostrożnie. W każdym mieście napotkasz na nieco inne przeszkody terenu. Czasami będą to strome i niebezpieczne podjazdy, innym razem trudne do pokonania dziury i zagłębienia terenu. Koniecznie pamiętaj o tym, aby zatrzymywać samochód na czerwonym świetle. W przeciwnym wypadku może dojść do jakiejś stłuczki, na skutek której zarówno Ty jak i Twój pasażer może doznać obrażeń.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Taxi

Praca Nowojorskiego Taksówkarza obrazekTaxi i Przewożenie Pasażerów obrazekEkspresowa Taksówka obrazekJazda Londyńską Taksówką obrazekWożenie Pasażerów Taksówką obrazekParkowanie Taxi obrazekParkowanie Taxi 3D obrazek
Mamy nadzieję, że gra Ekspresowa Taksówka przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!