Jazda Londyńską Taksówką

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Jazda Londyńską Taksówką

Obrazek gry Jazda Londyńską Taksówką
Jeśli byliście kiedyś w Anglii, to na pewno doskonale wiecie, jak wglądają londyńskie taksówki. Znacznie różnią się od taksówek, które możemy spotkać w innych krajach. Do klasyczne samochody, których nie sposób pomylić. Na ich dachach znajduje się żółta tabliczka z charakterystycznym napisem TAXI. Gra jest niezwykle zabawna, wciągająca i trudna. Poruszamy się po ulicach wirtualnego Londynu i szukamy pasażerów potrzebujących podwózki. Jeśli chcemy zdobyć licencję będziemy musieli wykonać cały szereg misji, których poziom trudności będzie wzrastał wraz z naszymi postępami. Jeździj taksówką pilnując, aby nie łamać przepisów. Gdy na skrzyżowaniu zapali się czerwone światło poczekaj aż zmieni się na zielone. Omijaj inne samochody i unikaj wypadków. Na pewno pasażerowie nie będą zachwyceni, jeśli zafundujemy im dodatkowy przypływ adrenaliny!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Taxi

Praca Nowojorskiego Taksówkarza obrazekTaxi i Przewożenie Pasażerów obrazekEkspresowa Taksówka obrazekJazda Londyńską Taksówką obrazekWożenie Pasażerów Taksówką obrazekParkowanie Taxi obrazekParkowanie Taxi 3D obrazek
Mamy nadzieję, że gra Jazda Londyńską Taksówką przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!