Wożenie Pasażerów Taksówką

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Wożenie Pasażerów Taksówką

Obrazek gry Wożenie Pasażerów Taksówką
Witajcie w nowej grze, którą umieściliśmy w kategorii Gry Taxi! Tym razem nie będzie to gra trójwymiarowa, jednak mimo to na prawdę warto w nią zagrać. Jak myślicie, czy poradzicie sobie z pracą taksówkarza? Jeśli uważacie, że podołacie temu zadaniu to koniecznie zagrajcie i rozpocznijcie pierwszą misję! Zabawa oczywiście będzie polegała na wożeniu pasażerów z miejsca na miejsce. Nasza żółta taksówka pod swoją maską kryje potężny silnik, jednak nie będziemy mieli zbyt wielu okazji aby go wykorzystać. Zamiast tego musimy jeździć bardzo ostrożnie i uważać na wszelkie przeszkody. Każda misja rozpocznie się od zabrania pasażera czekającego na nas w wyznaczonym miejscu. Podjedźcie pod niego i zaparkujcie taxi tak, aby klient mógł zająć miejsce na tylnym siedzeniu. Następnie ruszajcie w drogę i kierujcie się do miejsca z napisem Exit. Na pewno po chwili zauważycie, że w tej grze koła same się nie prostują. Jeśli ustawimy je pod skosem pozostaną w tej pozycji, dopóki ich nie skręcimy.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Taxi

Praca Nowojorskiego Taksówkarza obrazekTaxi i Przewożenie Pasażerów obrazekEkspresowa Taksówka obrazekJazda Londyńską Taksówką obrazekWożenie Pasażerów Taksówką obrazekParkowanie Taxi obrazekParkowanie Taxi 3D obrazek
Mamy nadzieję, że gra Wożenie Pasażerów Taksówką przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!