Parkowanie Taxi

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Parkowanie Taxi

Obrazek gry Parkowanie Taxi
Prezentujemy Wam jeszcze jedną, wspaniałą grę o Taxi! Tym razem jest to tytuł należący do genialnej serii gier w parkowanie - Park it 3D! Wcielcie się w postać kierowcy taksówki, uruchomcie taksometr i ruszajcie na pierwszy kurs! Jazda po mieście taksówką to nie lada wyzwanie. Podczas grania zmierzycie się z misjami na 18 różnych poziomach. Za każdym razem musicie kierować się niebieską strzałką widoczną na ekranie. To właśnie ona zaprowadzi Was prosto do pasażera czekającego na podwózkę. Gdy klient wsiądzie do samochodu strzałka pokaże Wam miejsce, do którego musicie go podrzucić. Czasami będzie to kilka przecznic, innym razem będziecie musieli przejechać taksówką niemal całe miasto. Aby pasażer nie wysiadł w połowie drogi i nie podziękować trzymajcie się z dala od innych samochodów, nie powodujcie stłuczek lub co gorsza niebezpiecznych, drogowych wypadków!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Taxi

Praca Nowojorskiego Taksówkarza obrazekTaxi i Przewożenie Pasażerów obrazekEkspresowa Taksówka obrazekJazda Londyńską Taksówką obrazekWożenie Pasażerów Taksówką obrazekParkowanie Taxi obrazekParkowanie Taxi 3D obrazek
Mamy nadzieję, że gra Parkowanie Taxi przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!