Parkowanie Taxi 3D

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Parkowanie Taxi 3D

Obrazek gry Parkowanie Taxi 3D
Rewelacyjna gra dla wszystkich miłośników jazdy Taxi! Jej największym atutem jest niezła grafika oparta na Unity 3D. Na pewno doskonale znacie te żółte samochody z wielu wspaniałych gier! Dzisiaj będziecie mogli przenieść się do pewnego miasta i ruszyć na swój pierwszy kurs. Podczas przemierzania ulic musicie uważnie rozglądać się za pasażerami czekającymi na podwózkę. Każdy z nich spieszy się i chce dotrzeć w jakieś miejsce. Pamiętajcie, że pasażerowie chcą dojechać na miejsce jak najszybciej, nie oznacza to jednak, że możecie jechać jak piraci drogowi. Uważajcie na inne samochody, unikajcie stłuczek i postarajcie się, aby jazda przebiegła szybko i bez większych niespodzianek!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Taxi

Praca Nowojorskiego Taksówkarza obrazekTaxi i Przewożenie Pasażerów obrazekEkspresowa Taksówka obrazekJazda Londyńską Taksówką obrazekWożenie Pasażerów Taksówką obrazekParkowanie Taxi obrazekParkowanie Taxi 3D obrazek
Mamy nadzieję, że gra Parkowanie Taxi 3D przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!