Rycerka Nella i Szukanie Gwiazdek - Gry Rycerka Nella

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Nella the Princess Knight Hidden Stars

Rycerka Nella I Szukanie Gwiazdek

Rycerka Nella i Szukanie Gwiazdek
Rycerka Nella to zabawny i pełen humoru serial animowany dla dzieci produkcji Nickelodeon. Opowiada on historię pewnej małej, sympatycznej księżniczki, która zawsze marzyła o tym, aby stać się prawdziwym rycerzem, bądź rycerką, jak kto woli. Z pewnością już wkrótce serial pojawi się również w Polsce, ponieważ obecnie jest on emitowany w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Nella to urocza dziewczyna, która postanowiła zrealizować marzenia, i pod postacią rycerza walczyć w obronie swojego królestwa i poddanych zamieszkujących ziemie należące do jej rodziców. W serialu spotykamy również inne postacie, między innymi sympatycznego jednorożca Nelli o imieniu Trinket. Magiczne zwierzę obdarzone jest umiejętnością porozumiewania się ludzkim głosem. To nieodłączny towarzysz oraz najlepszy przyjaciel Nelli. Kolejnym bohaterem jest Sir Garrett. To rycerz, który razem z Nellą walczy o dobro jej królestwa. Bardzo często towarzyszy jej podczas różnych misji i innych podróży. Jego pasją jest zbieranie kart przedstawiających magiczne stworzenia. On również posiada magiczne zwierzę, które potrafi mówić ludzkim głosem. To jego rumak Clod, który na głowie posiada dwa wielkie rogi. Zwierzę w całym zespole rycerzy pełni rolę komedianta. Ma wielkie poczucie humoru i zawsze potrafi rozbawić całe towarzystwo. Wracając do gry, waszym zadaniem będzie odnalezienie wszystkich gwiazdek ukrytych na obrazkach z Nellą oraz jej przyjaciółmi. Powodzenia!

W grę online Rycerka Nella i Szukanie Gwiazdek do tej pory zagraliście w sumie 3292 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 18. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 17 graczom, i otrzymała 17 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 94 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Rycerka Nella i Szukanie Gwiazdek została dodana do naszego serwisu 2017-05-16 o godzinie 13:05.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Rycerka Nella i Szukanie Gwiazdek online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry rycerka nella dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry rycerka nella pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry rycerka nella

Rycerka Nella i Przygoda ze Śpiącym SmokiemRycerka Nella i Szukanie Gwiazdek
Mamy nadzieję, że gra Rycerka Nella i Szukanie Gwiazdek przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-05-16 o godzinie 13:05, i jak do tej pory graliście w nią 3292 razy. Obecnie w kategorii z grami rycerka nella znajduje się 2 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!