Szukanie Par z Psim Patrolem - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Puppy Pairs

Szukanie Par Z Psim Patrolem

Szukanie Par z Psim Patrolem
Szukanie Par z Psim Patrolem to klasyczna gra pamięciowa dla dzieci. Grę polecamy w szczególności wszystkim fanom i fankom tej zabawnej, edukacyjnej bajki animowanej dla najmłodszych. Zadaniem gracza będzie szukanie par takich samych obrazków i dobieranie je w pary. Na samym początku wybierzcie poziom trudności. Jeśli nie czujecie się zbyt dobrze w grach pamięciowych wybierzcie poziom łatwy. Następnie za pomocą myszki dobierajcie obrazki w pary. Będą one przedstawiały postacie piesków, jednak znajdziecie wśród nich także Rydera. Nie zabraknie tam psiej ratowniczki poruszającej się helikopterem, czyli Skye, psa policjanta, czyli Chasea oraz innych piesków Psiego Patrolu. Po rozpoczęciu zabawy macie tylko 10 sekund na zapamiętanie w których miejscach znajdują się wszystkie postacie. Powodzenia!

W grę online Szukanie Par z Psim Patrolem do tej pory zagraliście w sumie 22054 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 92. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 76 graczom, i otrzymała 76 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 83 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Szukanie Par z Psim Patrolem została dodana do naszego serwisu 2017-05-16 o godzinie 09:05.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Szukanie Par z Psim Patrolem online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Szukanie Par z Psim Patrolem przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-05-16 o godzinie 09:05, i jak do tej pory graliście w nią 22054 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!