Pranie Kostiumów Biedronki - Gry Miraculum Biedronka I Czarny Kot

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Ladybug Washing Costumes

Pranie Kostiumów Biedronki

Pranie Kostiumów Biedronki
Biedronka ma dzisiaj dzień wolny, więc postanowiła zająć się sprzątaniem w swoim pokoju. Gdy otworzyła kosz z brudnymi ubraniami zauważyła, że niemal wszystkie jej stroje są brudne i w końcu trzeba wziąć się w garść i wyprać je w pralce. Przecież nie może pojawić się na kolejnej misji w brudnym stroju superbohaterki. Razem z Biedronką zajrzycie do jej łazienki, w której znajduje się od pewnego czasu nie używana pralka. Waszym zadaniem będzie nie tylko wypranie całej sterty brudnych ubrań, ale także rozdzielenie ich na dwa kosze. W jednym koszu będziecie umieszczać białe ubrania, natomiast w drugim kolorowe. To bardzo ważne, ponieważ jeśli pominiecie ten krok i wybierzecie wszystko razem ubrania i stroje bohaterki mogą zafarbować. Czerwony kolor jej stroju może nagle stać się różowy, a wtedy Biedronka wyglądała by jakoś dziwnie. Posegregujcie ciuchy na dwa kosze przeciągając je z brudnych ubrań do odpowiedniego pojemnika. Zwracajcie uwagę na napisy na każdym z nich. White oznacza kolor biały, natomiast Color stroje kolorowe. Gdy wszystko będzie posegregowane pora rozpocząć pranie. Umieśćcie w bębnie wszystkie ciuchy, nasypcie odpowiedniego proszku i rozpocznijcie pranie pierwszej partii ubrań. Na koniec trzeba to będzie również wysuszyć i poukładać.

W grę online Pranie Kostiumów Biedronki do tej pory zagraliście w sumie 4465 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 16. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 13 graczom, i otrzymała 13 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 81 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Pranie Kostiumów Biedronki została dodana do naszego serwisu 2017-05-15 o godzinie 09:05.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Pranie Kostiumów Biedronki online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry miraculum biedronka i czarny kot dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry miraculum biedronka i czarny kot pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry pranieGry sprzątanie

Kolorowanki Miraculum Biedronka I Czarny Kot do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry miraculum biedronka i czarny kot

Pranie Kostiumów BiedronkiMaseczka i Makijaż dla BiedronkiCzarny Kot i Biedronka OświadczynySekrety Szafy BiedronkiSuper Księżniczka i Biedronka Szukanie SercBiedronka Jako Panna MłodaNa Ratunek BiedronceBiedronka i Dekorowanie OgroduBiedronka i Czarny Kot Puzzle MiłosneBiedronka w SpaMiraculum Szukanie GwiazdekCzarny Kot i Szukanie Plagga
Mamy nadzieję, że gra Pranie Kostiumów Biedronki przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-05-15 o godzinie 09:05, i jak do tej pory graliście w nią 4465 razy. Obecnie w kategorii z grami miraculum biedronka i czarny kot znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!