Zapamiętywanie Kart z Pieskami - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Memory Cards

Zapamiętywanie Kart Z Pieskami

Zapamiętywanie Kart z Pieskami
Bohaterowie Psiego Patrolu po raz kolejny mają dla Was trudne zadanie! Jeśli lubicie gry pamięciowe to na pewno poradzicie sobie z tym wyzwaniem bez najmniejszych problemów. Waszym zadaniem będzie dobieranie kart z psami Psiego Patrolu w pary. Na początku gra jest bardzo prosta, ponieważ kart nie ma zbyt wielu, jednak im dalszy poziom tym liczba kart będzie się zwiększała. Musicie odsłaniać karty klikając na nie myszką i szukać identycznych obrazków. Na ich odwrotach znajdziecie między innymi Rydera, Chasea, Skye oraz inne pieski. Postarajcie się dobrać wszystkie pary i ukończyć każdy, nawet najtrudniejszy poziom gry!

W grę online Zapamiętywanie Kart z Pieskami do tej pory zagraliście w sumie 20671 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 156. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 124 graczom, i otrzymała 124 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 79 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Zapamiętywanie Kart z Pieskami została dodana do naszego serwisu 2017-05-03 o godzinie 12:05.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Zapamiętywanie Kart z Pieskami online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Zapamiętywanie Kart z Pieskami przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-05-03 o godzinie 12:05, i jak do tej pory graliście w nią 20671 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!