Tajna Misja Psiego Patrolu - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Mission Paw

Tajna Misja Psiego Patrolu

Tajna Misja Psiego Patrolu
Dzisiaj razem z pieskami Psiego Patrolu wyruszycie na ciekawą i niebezpieczną misję. Misja Psiego Patrolu to niezwykle emocjonująca gra, w której czeka na Was wiele wyzwań! Ta gra będzie dla Was prawdziwą przygodą, i na pewno bardzo Wam się spodoba! Waszym zadaniem będzie rozwiązanie tajemnicy zaginięcia cennej, królewskiej korony, która zniknęła z zamku w Barkingburg. Nikt nie wie co się z nią stało. Po prostu zniknęła, a nasze bohaterskie psiaki będą musiały zrobić wszystko, aby zbadać tą sprawę. Podczas każdej misji wcielicie się w innego bohatera i spróbujecie pomóc mu w ukończeniu zadania, ominięciu wielu przeszkód i dotarciu do celu. W jednej z nich będziecie musieli pokonać dość długi dystans pod wodą.

W grę online Tajna Misja Psiego Patrolu do tej pory zagraliście w sumie 36261 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 299. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 263 graczom, i otrzymała 263 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 88 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Tajna Misja Psiego Patrolu została dodana do naszego serwisu 2017-05-01 o godzinie 10:05.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Tajna Misja Psiego Patrolu online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Tajna Misja Psiego Patrolu przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-05-01 o godzinie 10:05, i jak do tej pory graliście w nią 36261 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!