Psi Patrol Szukanie Gwiazdek 2 - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Finding Stars 2

Psi Patrol Szukanie Gwiazdek 2

Psi Patrol Szukanie Gwiazdek 2
Jeśli szukanie obiektów ukrytych na obrazkach nie stanowi dla Was większego problemu to zmierzcie się z naszym nowym wyzwaniem! Psiaki z Psiego Patrolu potrzebują pomocy. Na każdym z trzech obrazków ukryto aż 45 gwiazdek, a waszym zadaniem będzie znalezienie ich wszystkich za pomocą lupy przesuwanej po ekranie. Pierwsza scenka przedstawia głównych bohaterów, a na obrazku znajduje się między innymi Chase, Skye, Rocky i nie tylko. Gwiazdki na razie nie są widoczne, możecie dostrzec je tylko i wyłącznie za pomocą lupy. Postarajcie się odnaleźć każdą gwiazdkę, jednak uważajcie aby nie klikać gdzie popadnie, ponieważ każde nieprawidłowe kliknięcie to strata 10 punktów.

W grę online Psi Patrol Szukanie Gwiazdek 2 do tej pory zagraliście w sumie 26515 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 189. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 149 graczom, i otrzymała 149 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 79 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Psi Patrol Szukanie Gwiazdek 2 została dodana do naszego serwisu 2017-04-04 o godzinie 10:04.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol Szukanie Gwiazdek 2 online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol Szukanie Gwiazdek 2 przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-04-04 o godzinie 10:04, i jak do tej pory graliście w nią 26515 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!