Psi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: More Stay Safe with Paw Patrol

Psi Patrol Bezpieczeństwo To Podstawa

Psi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa
Dzisiaj pieski z bajki Psi Patrol pokażą Wam, jak dbać o swoje bezpieczeństwo podczas uprawiania różnych sportów, jak segregować odpady do odpowiednich pojemników, a na koniec razem ze Skye zabawicie się w zabawę polegającą na zapamiętywaniu dźwięków. W pierwszej części gry będzie towarzyszył wam psi strażak Marshall. Razem z nim nauczycie się jak prawidłowo ubrać się na deskorolkę lub rolki. Najważniejsze elementy stroju to kask i ochraniacze. Przeciągnijcie je na bohatera a przejdziecie do kolejnego poziomu. Kolejny etap gry poprowadzi Rocky. Razem z nim będziecie segregować odpady od odpowiednich pojemników na śmieci. Papierki musicie wrzucać do pojemnika na papier, puszki do metalu i tak dalej. Na koniec, w ramach relaksu zabawicie się w zapamiętywanie dźwięków razem ze Skye, psią ratowniczką latającą helikopterem.

W grę online Psi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa do tej pory zagraliście w sumie 20362 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 106. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 83 graczom, i otrzymała 83 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 78 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Psi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa została dodana do naszego serwisu 2017-04-01 o godzinie 10:04.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol Bezpieczeństwo to Podstawa przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2017-04-01 o godzinie 10:04, i jak do tej pory graliście w nią 20362 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!